15 kwietnia 2017

Wielkanoc w Kalinowie


Ze szpakami, słońcem i deszczem, całym jarmarkiem kolorów, zapachów,  z babami, mazurkami i szafirkami przyszła. Wszystko uszykowane, wszyscy przeszczęśliwi, deszcz zmył szarość, brzozy wciągnęły w pośpiechu zielone sukienki, no bo jak to tak, skoro - jest! Trzeba przywitać Króla Na Osiołku, wielkanocną radość. mały już podjada czekoladowe jajka, starsi już kroją sernik, kot spędza czas najprzyjemniej jak potrafi, naturalnie, a my bierzemy z niego przykład. Oby pogoda dopisała na wycieczkę zawilcową jutro! Wszystkim  jasnych, pełnych światła i radości Świąt, życzy Kalina i Kalinowo.
I trochę migawek, z tych kolorów, światła i smakowitości.
9 komentarzy:

 1. Niech Króliczek przyniesie Ci w prezencie, to czego najbardziej pragniesz. To coś nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można żyć.
  Pozdrawiam Beata

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie widziałam dotąd tak pięknie udekorowanych mazurków! Wszystkiego dobrego w te Święta, niech będą co najmniej tak piękne jak w marzeniach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mazurki przeurocze, babeczki marzenie tylko pogoda coś nie taka wielkanocna ale najważniejsze że radość w sercach z Zmartwychwstania Chrystusa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kot jest bezkonkurencyjny! Cwaniak.Takiemu to dobrze.......Tulipany też piękne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja chcę takiego KOTA nie koniecznie świątecznego!
  Wiosenności, serdeczności, świąteczności,
  Teresa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zachwycająca dekoracja mazurków :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zostawisz ślad :)