02 lipca 2015

To już wkrótce.

To już w tę sobotę, 4 lipca. Pierwszy ślub w Kalinowie i pierwsze moje domowe wesele. Bądźcie z nami z dobrymi myślami:)



15 komentarzy:

 1. Młodej Parze i Rodzicom niech słońce świeci w tym pięknym i radosnym dniu, róże ścielą się do stóp a ptaszęta wyśpiewują , żyjcie w szczęściu i miłości. Małgosia

  OdpowiedzUsuń
 2. Kalino, przekaż proszę moje najszczersze i najcieplejsze życzenia Dużemu i Elfowi, radości, miłości i pięknego wspólnego życia. Niech cieszą się każdą chwilą, tak jak Ty to potrafisz:)))
  To historyczny dzień dla waszego domu... Niech będzie piękny i niezapomniany! Ściskam was wszystkich bardzo mocno!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niech Wam wszystkim będzie przede wszystkim radośnie,aby ta uroczystość zapadła w pamięć i była źródłem pozytywnej energii którą będzie się czerpać latami :) Nowożeńcom zaś życzę aby było im dobrze ze sobą i byli dla siebie oparciem . A Tobie Kalino aby Elf stał się na zawsze Twoją prawdziwą córką :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ze wszystkich twarzy wybrać tę jedną twarz.
  Z kakofonii głosów zatrzymać ten jeden głos.
  Z dotyków rąk zapamiętać ten jeden uścisk.
  A potem - potem być parasolką w deszczu,słońcem w pochmurnym dniu,gwiazdą zaranną w nocy,kożuszkiem w zimie,opoką,gdy zacznie drżeć ziemia.
  I tak wciąż - przez dnie i noce,miesiące i lata - tęsknić za sobą coraz bardziej,potrzebować siebie nieustannie.Patrzeć w tę jedyną twarz i czytać w niej,co wielkie.Odkrywać nowe pokłady mądrości i uczucia.Przepraszać za jakieś wpadki,nietakty,niedelikatności,gry niepotrzebne,słowa zbyteczne,czyny nieuprzejme.I cieszyć się słońcem,ciepłem i oparciem.
  Być razem zawsze:tu na ziemi i po śmierci.

  Kalino,to chciałam powiedzieć Nowożeńcom słowami ks.Mieczysława Malińskiego - piękniej bym nie umiała.Omadlam Waszą piękną rodzinę,z której czerpię dużo siły.
  p.Lawenda

  OdpowiedzUsuń
 5. Będę, będę, oczywiście, że będę... Ty wiesz. :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem z Wami i drogi usłanej płatkami róż dla Młodych!

  OdpowiedzUsuń
 7. This is the precise weblog for anybody who needs to seek out out about this topic. You notice so much its almost arduous to argue with you. You positively put a brand new spin on a subject that's been written about for years. Nice stuff, simply nice!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wam gratuluję, Młodym przekazuję do zapamiętania słowa Paulo Coelho „musicie być jak dwie szyny kolejowe, które zachowują między sobą taką samą odległość na stacji początkowej, w połowie drogi i na stacji końcowej. Nie pozwalajcie, aby wasza miłość się zmieniała, żeby rosła na początku, albo malała w środku – to zbyt ryzykowne. Tak więc, po euforii pierwszych paru lat, macie utrzymać tę samą odległość, tę samą trwałość i tę samą funkcjonalność”, a wszystkim życzę radosnego przeżywania tej wspanialej uroczystości :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dużo szczęścia i miłości dla Dużego i Elfa. Niech ten dzień będzie wspaniały, niech zapamiętają z niego każdą minutkę! I niech zawsze patrzą w tym samym kierunku :) No i udanego wesela!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ach! Będzie pięknie;) Szczęścia życzę Młodej Parze i podziwiam coraz rzadszą u młodych odwagę decyzji;) Dla Ciebie Kalino zaś wiele radości i tańców do rana;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Niech zyje Mloda Para! Zawsze razem i wytrwale.

  OdpowiedzUsuń
 12. Na pewno będzie pięknie ;)
  Dobrego wspólnego życia Młodym... niech im się wiedzie!
  A gościom weselnym - wspaniałej zabawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Pogoda dziś przepiękna, niech wróży młodym wiele szczęśliwych dekad razem :). Udanej zabawy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zostawisz ślad :)