07 października 2013

Urodziny Małego

Osiem lat jesteś już z nami, okruszku.
Przez te lata zweryfikowałam niejedną niezłomną zasadę i niejeden macierzyński fantazmat dzięki Tobie. Roniłeś krokodyle łzy na dźwięk podniesionego głosu, na upadek talerzyka, rozlany kompot,  widok samotnego psiska, ciekawski, wrażliwy, analityczny, tak bardzo dojrzały... Urodzony z 1 punktem Apgar, a tak pełen woli życia, mały , łagodny ludzik, niezmordowany poszukiwacz przygód, wąchacz kwiatów, podziwiacz motyli, neologista fantastyczny, nasz kochany solenizant. Upiększaj dalej nasz  świat, ucz nas wrażliwości i miłości..
7 komentarzy:

 1. i mnie zachwyca i uczy, zadziwia niekiedy.
  Radosnego nieba nad głową, świata fascynującego niezmiennie, barwnych motyli i kwiatów, najszczęśliwszych chwil i Waszej nieustającej miłości życzę Małemu i serdecznie się do Niego uśmiecham, cudny jest na tych fotografiach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby życie miał wspaniałe i zawsze był wrażliwy oraz miał duże serce. Ucałuj go ode mnie, jeśli buziaki przyjmie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję i ucałuję, chwilowo jest choruszkiem, więc i zdrówko i życzenia się przydadzą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego, niech świat będzie dla Niego łagodny i pozwala się oswajać do woli. Dużo zdrówka - chorowanie w urodziny to kiepski pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pieknie, ze czlowiek ma takie szczescie jak dzieci. Zyczenia szybkiego zdrowia! Watka Krolik.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego Małemu, zatem! niech zawsze wokół niego znajdą sie całkiem nieznane zapachy i motyle : )

  OdpowiedzUsuń
 7. Agnieszko - też mam nadzieję, że świat jakoś schowa zęby i pazury przy małym, bo on płacze jak za duży halas na przerwie, a co dopiero przy innych sprawach^^

  Watko, dziękujemy za życzenia :)
  Ewelinko, też, dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul, myśli spokojne nad wodami pochyl miłością- przypomniałas mi ten wiersz ...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zostawisz ślad :)