15 września 2014

Urodziny dwóch Mam, Miłego i Średniego

Wrześniowa fala urodzin nadeszła: z weseleniem się, z nieformalną i darmową dekoracją z jesiennych liści,  z życzeniami, tortem z bitą śmietaną, jeżynowojabłkowym kompotem i cukiniowym pasztetem. 

Urodziny obeszli: moja Mama, Mama Miłego,  Miły i Średni. Z całego serca piszę wam te życzenia w cudny, wrześniowy poranek, przed wyjściem do pracy.

Tak bardzo was kochamy, nasi najmilsi. Życzę wam i sobie, abyśmy poznawali takie głębie miłości i czułości, jakich jeszcze nie poznaliśmy, aby dojrzewaliśmy jak jesienne jarzyny na radosnej grządce, by każdy dzień wypełniał się do dna tym, co można przeżyć, zrozumieć, by być lepszym, mądrzejszym, cierpliwszym,  uszczęśliwiać siebie, świat, ludzi wokół... 

Dziękuję, że jesteście ze mną na tym świecie, jest piękniejszy dzięki wam.

7 komentarzy:

 1. wszystkim wszystkiego najlepszego, a Ty te zyczenia przepieknie wyrazilas. Ja we wrzesniu juz obchodzilam urodziny corki i wnuczki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dołączam się do życzeń dla najbliższych. U mnie wrześniowa córa i siostra.Obie Panny urocze.Podobne jesteście z mamą, baaardzo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, to widzę, że u Was wrześniowy urodzaj! :)) A zatem 100 lat dla solenizantów!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też wrześniowa dziewczyna jestem :) Wszystkiego najlepszego dla solenizantów !

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne życzenia rodzinie złożyłaś:))) I ja się dołączam, radości i zdrowia dla wszystkich solenizantów i jubilatów!!! Dobrze, że macie siebie wszyscy nawzajem:)))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale się zbiegło tych urodzin :) Wszystkiego najlepszego życzę Jubilatkom i Jubilatom, niech życie przynosi im tylko dobre chwile.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdrowia wszystkim zycze bo to jest najwazniejsze, a wszystko inne to naturalnie bedzie!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że zostawisz ślad :)